Одлука о буџету општине Дољевац за 2022. годину

Програм рада буџетске инспекције за 2021

Планови рада и извештаји о раду

ЈАВНИ ПОЗИВ ЗА ЈАВНУ РАСПРАВУ О НАЦРТУ ОДЛУКЕ О ЛОКАЛНИМ КОМУНАЛНИМ ТАКСАМА

На основу члана 8. Одлуке о врстама прописа које доноси Скупштина општине Дољевац за које је обавезна јавна расправа и поступку и начину спровођења јавне расправе („Службени лист града Ниша“, број 52/18)

Одељење за привреду и финансије, објављује

ЈАВНИ ПОЗИВ

ЗА ЈАВНУ РАСПРАВУ О НАЦРТУ ОДЛУКЕ О ЛОКАЛНИМ КОМУНАЛНИМ ТАКСАМА

Јавна расправа о нацрту Одлуке о локалним комуналним таксама спровешће се почев од 01.12.2021.године и трајаће закључно са 08.12.2021.године.

Јавна расправа о нацрту Одлуке о локалним комуналним таксама ће се спровести:

-          Организовањем, отвореног састанка представника надлежних органа општине са заинтересованим грађанима и представницима удружења грађана и средстава јавног обавештавања дана 08.12.2021.године у сали Скупштине општине Дољевац са почетком у 11 часова;

-          Истицањем на огласној табли у згради Општинске управе општине Дољевац,

-          Објављивањем на сајту општине Дољевац www.opstinadoljevac.rs,

Примедбе и предлози на нацрт Одлуке о локалним комуналним таксама могу се у писаном облику доставити:

-          Одељењу за привреду и финансије Општинске управе општине Дољевац, ул. Николе Тесле бр. 121, 18410 Дољевац, најкасније до 08.12.2021.године до 10 часова

Утврђује се програм јавне расправе:

-          Уводна реч и представљање нацрта Одлуке о локалним боравишним таксама,

-          Упознавање са правилима јавне расправе;

-          Предлози и примедбе на нацрт Одлуке о локалним комуналним таксама;

-          Завршна реч.

О току јавне расправе Одељење за привреду и финансије Општинске управе општине Дољевац ће сачинити извештај са предлозима и сугестијама изнетим на јавној расправи и исти доставити органу надлежном за утврђивање предлога нацрта Одлуке о локалним боравишним таксама.

Текст предлога нацрта Одлуке о локалним боравишним таксама, заинтересовани могу преузети у просторијама Општинске управе општине Дољевац у штампаној форми или преузети електронску форму кликом на линк.

Програм јавне расправе преузмите овде>>>>