EU PRO+

Одлука о буџету општине Дољевац за 2022. годину

Програм рада буџетске инспекције за 2021

Планови рада и извештаји о раду

РАНИ ЈАВНИ УВИД поводом израдe других измена и допуна плана детаљне регулације Комплекса соларних електрана: „Шајиновац 1“, „Шајиновац 2“ и „Шајиновац 3“

РАНИ ЈАВНИ УВИД одржаће се у трајању од 15 дана, ПОЧЕВ ОД 03. ЈУНА ДО 17. ЈУНА 2022. ГОДИНЕ.

Одељење за урбанизам и инспекцијске послове Општинске управе општине Дољевац, као носилац израдеИзмена и допуна Плана детаљне регулације организује рани јавни увид у циљу упознавања јавности са општим циљевима и сврхом израде плана, могућим решењима за развој просторне целине, очекиваним ефектима планирања и др.

Рани јавни увид се спроводи на основу Одлуке Скупштине општине Дољевац о изради Других измена и допуна плана детаљне регулације комплекса соларних електрана: „Шајиновац 1“, „Шајиновац 2“ и „Шајиновац 3“ на к.п.бр. 568/5, 568/6, 568/7, 568/8, 568/9, 568/10, 568/11 у К.О.Шајиновац, снаге 3x999 кW (“Сл. лист града Ниша“ број 127/21 од 21.12.2021. године).

Материјал ће бити изложен у згради Општинске управе Општине Дољевац, ул.Николе Тесле 121., у холу приземља, у горе наведеном периоду сваког радног дана од 7 до 15 часова, као и на интернет страни Општине Дољевац (www.opstinadoljevac.rs).

За давање обавештења о изложеним документима неопходно је обратити се Одељењу за урбанизам и инспекцијске послове Општинске управе Општине Дољевац (канцеларија бр.22).

Правна и физичка лица могу доставити примедбе и сугестије у писаној форми преко писарнице или поштом Одељењу за урбанизам и инспекцијске послове Општинске управе општине Дољевац, ул. Николе Тесле бр.121, 18410 Дољевац, закључно са 17.06.2022. године. Примедбе и сугестије правних и физичких лица које евидентира носилац израде предметних докумената могу утицати на планска решења.

Општинска управа општине Дољевац,

Одељење за урбанизам и инспекцијске послове

Документацију преузмите овде>>>