Програм рада буџетске инспекције за 2020

Председник општине

Горан Љубић

Рођен у Лесковцу 1966. године. Завршио средњу саобраћајну школу у Нишу и од 2004. године је на функцији председника општине Дољевац. Живи у Пуковцу, у општини Дољевац, ожењен и отац двоје деце.

Као успешан привредник доказао се у предузећу „Водоградња Пуковац-Дољевац“. На позицији председника општине реализовао је више пројеката у области путне, енергетске и комуналне инфраструктуре, а са својим тимом започео и реализацију пројекта изградње индустријске зоне. Посебан акценат је ставио на управљање комуналним отпадом и заштиту животне средине, такође су опремљени и реконструисани бројни јавни објекти у Дољевцу – школе, предшколске установе и обданишта, а извршена је и реконструкција и техничко опремање зграде општине. Као председник општине Дољевац помогао реализацији инвестиције – фабрике палета, вредне више од 9 милиона евра, захваљујући којој је запослено много његових суграђана. Покренуо и низ иницијатива код свих надлежних институција како би били реализовани потписани споразуми у области водноснабдевања, који је вишедеценијски проблем Дољевца.