Програм рада буџетске инспекције за 2020

Регрес за гориво

Обавештавају се носиоци регистрованих комерцијалних газдинстава да остварују право на основне подстицаје у биљној производњи и коришћење регреса за гориво куповином евро дизела и дизела Д2 на свим НИС бензинским станицама ако је газдинство у активном статусу за 2013. годину.

Захтеве зс основне подстицаје и регрес за гориво могу узети на шалтеру број 5 у општинској Управи општине Дољевац.

Након попуњавања образаца носиоц газдинства лично предаје Управи за трезор у Нишу.

Регрес за гориво: Пролећни радови - до 60 литара по хетару које купи у периоду од 01.04.2013. до 31.05.2013. године

Јесењи радови - до 60 литара по хетару које купи у периоду од 15.09.2013. до 30.11.2013. године.

Ближе информације на телефон: 018/810-056