Позив грађанима који су претрпели штету услед поплава у марту на територији општине Дољевац

На основу члана 15. Закона о обнови након елементарне и друге непогоде (''Службени гласник РС'', број 112/15), општина Дољевац објављује

ПОЗИВ ГРАЂАНИМА КОЈИ СУ ПРЕТРПЕЛИ ШТЕТУ УСЛЕД ПОПЛАВА У МАРТУ НА ТЕРИТОРИЈИ ОПШТИНЕ ДОЉЕВАЦ

Позивају се грађани, власници и корисници оштећених стамбених објеката који се налазе на територији општине Дољевац, власници привредних субјеката чија се имовина налази на територији општине Дољевац и регистрованих пољопривредних газдинстава чије се парцеле налазе на територији општине Дољевац да пријаве штету која је настала у марту месецу 2016. године, у року од 30 дана од дана објављивања овог позива.

План пореске инспекције за 2017. годину

Локацијске дозволе