КОНАЧНА РАНГ ЛИСТА КАНДИДАТА ПРИЈАВЉЕНИХ ЗА ПОПИСИВАЧЕ У ПОПИСУ ПОЉОПРИВРЕДЕ 2023 КОЈИ СЕ ПОЗИВАЈУ НА ОБУКУ

Републички завод за статистику објављује Коначну листу кандидата за пописиваче који се позивају на обуку, са адресом, датумом и временом почетка обуке.

Коначну ранг листу погледајте на овом линку (ПДФ документ).

Изабрани кандидати дужни су да присуствују целокупној обуци.

Коначну ранг листу погледајте на овом линку (ПДФ документ).

Изабрани кандидати дужни су да присуствују целокупној обуци.

Обука је петодневна и спроводи се у периоду од 18. септембра до 22. септембра, са почетком у 09 часова, у згради општине Дољевац, адреса Николе Тесле 121, Дољевац.

Штампани материјал за обуку (Упутство за пописиваче, обрасце и примере за вежбање и др.), кандидати ће добити од Пописне комисије на пункту за обуку.

Изабрани пописивачи су у обавези да најкасније до 10.09.2023. године до 16.00 часова унесу додатне податке неопходне за израду уговора о ангажовању путем линка: https://pod2.stat.gov.rs/DopunaPopisPolj/Prijava/PPPD