Савет за координацију послова безбедности саобраћаја на путевима на територији општине Дољевац

ПОЗИВ ЗА ПОДНОШЕЊЕ ЗАХТЕВА ЗА СУБВЕНЦИОНИСАНУ ДОДЕЛУ ЗАШТИТНОГ РАМА ЗА УПОТРЕБЉАВАНИ ТРАКТОР

Савет за координацију послова безбедности саобраћаја на путевима, Агенције за безбедност саобраћаја позива  сва заинтересована физичка и правна лица која испуњавају услове Уредбе о условима и начину спровођења субвенционисане доделе заштитних рамова за употребљавани трактор, закључно са 30. новембром 2022. године поднесу захтев Агенцији за безбедност саобраћаја за субвенционисану доделу.

Уредбу можете преузети овде>>>

ИНФОРМАТИВНИ СПОТ О БЕЗБЕДНОСНОМ РАМУ