Програм рада буџетске инспекције за 2021

ЈАВНИ ПОЗИВ ЗА УЧЕШЋЕ У ЈАВНОЈ РАСПРАВИ О НАЦРТУ ОДЛУКЕ О БУЏЕТУ ОПШТИНЕ ДОЉЕВАЦ ЗА 2022. ГОДИНУ

Одељење за привреду и финансије Општинске управе општине Дољевац позива заинтересоване грађане, као и стручну јавност да се упознају са текстом нацрта Одлуке о буџету општине Дољевац за 2022. годину  и да дају своје коментаре, сугестије и предлоге.

Програм јавне расправе о нацрту одлуке, са нацртом Одлуке о буџету општине Дољевац за 2022. годину, објављује се на интернет страници општине Дољевац.

Предлози, сугестије, иницијативе и коментари достављају се Одељењу за привреду и финансије Општинске управе општине Дољевац путем електронске поште This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. или на јавној расправи која ће се одржати дана 15.10.2021. године са почетком у 11 часова у скупштинској сали општине Дољевац.

Саставни део овог јавног позива је Програм јавне расправе и нацрт Одлуке о буџету општине Дољевац за 2022. годину са образложењем.

Начелник Одељења за привреду и финансије

Јовица Пешић

Документа: