ПОПИС СТАНОВНИШТВА 2022

EU PRO+

Одлука о буџету општине Дољевац за 2022. годину

Програм рада буџетске инспекције за 2021

Планови рада и извештаји о раду

План рада комуналне инспекције за 2022. годину

Извештај о раду инспектора за заштиту животне средине за 2019. годину

Извештај о раду комуналног инспектора за 2019. годину

План рада грађевинске инспекције за 2019. годину

ЈАВНИ ПОЗИВ ЗА УЧЕШЋЕ У ЈАВНОЈ РАСПРАВИ О НАЦРТУ ОДЛУКЕ О О УТВРЂИВАЊУ ПРОСЕЧНИХ ЦЕНА КВАДРАТНОГ МЕТРА НЕПОКРЕТНОСТИ ЗА УТВРЂИВАЊЕ ПОРЕЗА НА ИМОВИНУ ЗА 2022. ГОДИНУ НА ТЕРИТОРИЈИ ОПШТИНЕ ДОЉЕВАЦ

Пореско одељње Општинске управе општине Дољевац позива заинтересоване грађане, као и стручну јавност да се упознају са текстом нацрта одлуке о о утврђивању просечних цена квадратног метра непокретности за утврђивање пореза на имовину за 2022. годину на територији општине Дољевац и да дају своје коментаре, сугестије и предлоге.

Програм јавне расправе о нацрту одлуке о о утврђивању просечних цена квадратног метра непокретности за утврђивање пореза на имовину за 2022. годину на територији општине Дољевац са нацртом одлуке о утврђивању просечних цена квадратног метра непокретности за утврђивање пореза на имовину за 2022. годину на територији општине Дољевац, објављује се на интернет страници општине Дољевац.

Предлози, сугестије, иницијативе и коментари достављају се Пореском одељењу Општинске управе општине Дољевац путем електронске поште This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. или на јавној расправи која ће се одржати дана 26.10.2021. године са почетком у 14 часова у скупштинској сали општине Дољевац.

Саставни део овог јавног позива је Програм јавне расправе и нацрт одлуке о  утврђивању просечних цена квадратног метра непокретности за утврђивање пореза на имовину за 2022. годину на територији општине Дољевац са образложењем.

Начелница Порексог одељења

Јасмина Пауновић