Програм рада буџетске инспекције за 2021

Јавни позив за јавну расправу о нацрту одлуке о утврђивању просечних цена квадратног метра непокретности за утврђивање пореза на имовину за 2021. годину на територији општине Дољевац

На основу члана 8. Одлуке о врстама прописа које доноси Скупштина општине Дољевац за које је обавезна јавна расправа и поступку и начину спровођења јавне расправе („Службени лист Града Ниша“, број 52/18)

Општинска управа општине Дољевац – Пореско одељење, дана 15.10.2020. године објављује

ЈАВНИ ПОЗИВ ЗА ЈАВНУ РАСПРАВУ О НАЦРТУ ОДЛУКЕ О УТВРЂИВАЊУ ПРОСЕЧНИХ ЦЕНА КВАДРАТНОГ МЕТРА НЕПОКРЕТНОСТИ ЗА УТВРЂИВАЊЕ ПОРЕЗА НА ИМОВИНУ ЗА 2021. ГОДИНУ НА ТЕРИТОРИЈИ ОПШТИНЕ ДОЉЕВАЦ

Јавна расправа о Нацрту  Одлуке о утврђивању просечних цена квадратног метра непокретности за утврђивање пореза на имовину за 2021. годину на територији општине Дољевац, у трајању од 7(седам) дана, спровешће се почев од 15.10.2020. године и трајаће закључно са 22.10.2020. године.

Јавна расправа о Нацрту  Одлуке о  утврђивању просечних цена квадратног метра непокретности за утврђивање пореза на имовину за 2021. годину на територији општине Дољевац, ће се спровести:

– организовањем отвореног састанка представника надлежних органа општине са заинтересованим грађанима и представницима месних заједница и средстава јавног информисање дана 22.10.2020. године у сали Скупштине општине Дољевац са почетком у 12,00 часова,

– истицањем на огласној табли у згради Скупштине општине Дољевац,

– објављивањем на сајту ОпштинеДољевац www.opstinadoljevac.rs ,

Примедбе и предлози на Нацрт Одлуке о утврђивању просечних цена квадратног метра непокретности за утврђивање пореза на имовину за 2021. годину на територији општине Дољевац, могу се у писменом облику доставити Општинској управи општине Дољевац – Пореском одељењу на адресу:  ул. Николе Тесле бр. 121, 18410 Дољевац,  најкасније до 23.10.2020. године до 10,00 часова.

Утврђујe се програм јавне расправе:

– Уводна реч и представљање Одлуке о утврђивању просечних цена квадратног метра непокретности за утврђивање пореза на имовину за 2021. годину на територији општине Дољевац,

– Упознавање са правилима јавне расправе;

– Предлози и примедбе на Нацрт Одлуке о утврђивању просечних цена квадратног метра непокретности за утврђивање пореза на имовину за 2021. годину на територији општине Дољевац,

– Завршна реч.

О току јавне расправе  Пореско одељење ће сачинити извештај са предлозима и сугестијама изнетим на јавној расправи и исти доставити органу надлежном за утврђивање предлога Одлуке.

Текст Нацрта Одлуке о о утврђивању просечних цена квадратног метра непокретности за утврђивање пореза на имовину за 2021. годину на територији општине Дољевац, заинтерресовани могу преузети у просторијама Општинске  управе општине Дољевац у штампаној форми или преузети електронску форму кликом на линк испод.

Нацрт одлуке о утврђивању просечних цена квадратног метра непокретности за утврђивање пореза на имовину за 2021. годину на територији општине Дољевац