Програм рада буџетске инспекције за 2020

Планови рада и извештаји о раду

Годишњи план просветне инспекције

Извештај о раду просветне инспекције за 2019. годину

План рада просветне инспекције за 2020. годину

План рада грађевинског инспектора за 2020. годину

Извештај о раду грађевинског инспектора за 2019. годину

План рада пореске инспекције за 2020. годину

План рада пореске инспекције за 2019. годину

План рада инспекције за заштиту животне средине за 2020. годину

План рада комуналне инспекције за 2020. годину

Извештај о раду инспектора за заштиту животне средине за 2019. годину

Извештај о раду комуналног инспектора за 2019. годину

План рада грађевинске инспекције за 2019. годину

Извештај о раду грађевинског инспектора за 2018. годину

План рада грађевинске инспекције за 2018. годину

Извештај о раду комуналног инспектора за 2017. годину

Извештај о раду инспектора за заштиту животне средине за 2017. годину

План рада комуналне инспекције за 2018. годину

План рада инспекције за заштиту животне средине за 2018. годину

Јавни позив за јавну расправу о нацрту одлуке о утврђивању просечних цена квадратног метра непокретности за утврђивање пореза на имовину за 2021. годину на територији општине Дољевац

На основу члана 8. Одлуке о врстама прописа које доноси Скупштина општине Дољевац за које је обавезна јавна расправа и поступку и начину спровођења јавне расправе („Службени лист Града Ниша“, број 52/18)

Општинска управа општине Дољевац – Пореско одељење, дана 15.10.2020. године објављује

ЈАВНИ ПОЗИВ ЗА ЈАВНУ РАСПРАВУ О НАЦРТУ ОДЛУКЕ О УТВРЂИВАЊУ ПРОСЕЧНИХ ЦЕНА КВАДРАТНОГ МЕТРА НЕПОКРЕТНОСТИ ЗА УТВРЂИВАЊЕ ПОРЕЗА НА ИМОВИНУ ЗА 2021. ГОДИНУ НА ТЕРИТОРИЈИ ОПШТИНЕ ДОЉЕВАЦ

Јавна расправа о Нацрту  Одлуке о утврђивању просечних цена квадратног метра непокретности за утврђивање пореза на имовину за 2021. годину на територији општине Дољевац, у трајању од 7(седам) дана, спровешће се почев од 15.10.2020. године и трајаће закључно са 22.10.2020. године.

Јавна расправа о Нацрту  Одлуке о  утврђивању просечних цена квадратног метра непокретности за утврђивање пореза на имовину за 2021. годину на територији општине Дољевац, ће се спровести:

– организовањем отвореног састанка представника надлежних органа општине са заинтересованим грађанима и представницима месних заједница и средстава јавног информисање дана 22.10.2020. године у сали Скупштине општине Дољевац са почетком у 12,00 часова,

– истицањем на огласној табли у згради Скупштине општине Дољевац,

– објављивањем на сајту ОпштинеДољевац www.opstinadoljevac.rs ,

Примедбе и предлози на Нацрт Одлуке о утврђивању просечних цена квадратног метра непокретности за утврђивање пореза на имовину за 2021. годину на територији општине Дољевац, могу се у писменом облику доставити Општинској управи општине Дољевац – Пореском одељењу на адресу:  ул. Николе Тесле бр. 121, 18410 Дољевац,  најкасније до 23.10.2020. године до 10,00 часова.

Утврђујe се програм јавне расправе:

– Уводна реч и представљање Одлуке о утврђивању просечних цена квадратног метра непокретности за утврђивање пореза на имовину за 2021. годину на територији општине Дољевац,

– Упознавање са правилима јавне расправе;

– Предлози и примедбе на Нацрт Одлуке о утврђивању просечних цена квадратног метра непокретности за утврђивање пореза на имовину за 2021. годину на територији општине Дољевац,

– Завршна реч.

О току јавне расправе  Пореско одељење ће сачинити извештај са предлозима и сугестијама изнетим на јавној расправи и исти доставити органу надлежном за утврђивање предлога Одлуке.

Текст Нацрта Одлуке о о утврђивању просечних цена квадратног метра непокретности за утврђивање пореза на имовину за 2021. годину на територији општине Дољевац, заинтерресовани могу преузети у просторијама Општинске  управе општине Дољевац у штампаној форми или преузети електронску форму кликом на линк испод.

Нацрт одлуке о утврђивању просечних цена квадратног метра непокретности за утврђивање пореза на имовину за 2021. годину на територији општине Дољевац