Планови рада и извештаји о раду

Годишњи план просветне инспекције

Извештај о раду просветне инспекције за 2019. годину

План рада просветне инспекције за 2020. годину

План рада грађевинског инспектора за 2020. годину

Извештај о раду грађевинског инспектора за 2019. годину

План рада пореске инспекције за 2020. годину

План рада пореске инспекције за 2019. годину

План рада инспекције за заштиту животне средине за 2020. годину

План рада комуналне инспекције за 2020. годину

Извештај о раду инспектора за заштиту животне средине за 2019. годину

Извештај о раду комуналног инспектора за 2019. годину

План рада грађевинске инспекције за 2019. годину

Извештај о раду грађевинског инспектора за 2018. годину

План рада грађевинске инспекције за 2018. годину

Извештај о раду комуналног инспектора за 2017. годину

Извештај о раду инспектора за заштиту животне средине за 2017. годину

План рада комуналне инспекције за 2018. годину

План рада инспекције за заштиту животне средине за 2018. годину

Листa вредновања и рангирања пријављених пројеката (верске заједнице)

У складу са Правилником о критеријумима и поступку доделе средстава црквама и верским заједницама број 400-168 од 04.10.2018. године и Јавним  конкурсом за доделу средстава црквама и верским заједницама  из буџета општине Дољевац у 2019. години објављеног дана 01.04.2019. године на сајту општине www.opstinadoljevac.rs, Комисија је утврдила  Листу вредновања и рангирања пријављених пројеката.

Комисија је констатовала да је на Јавни конкурс пристигло   6   благовремена пријава, у складу са захтевима и критеријумима  који су наведени у тексту Јавног конкурса  и смерницама за подносиоце предлога пројеката  који се пријављују на Јавни конкурс.

Након оцене приајвљених пројеката, на седници одржаној  22.04.2019. године, Комисија  је утврдила

Листу вредновања и рангирања

Пројекат „Изградња Српске Православне Цркве у селу Русна, општина Дољевац“, подносиоца Српске Православне Црквене општине Брестовац,

Износ одобрених средстава   500.000,00 динара.

Пројекат: „Доградња и реконструкција улаза у Храм Светог Романа у Белотинцу“, подносиоца Српске Православне Црквене општине Белотинац-Храм Св. Романа,

Износ одобрених средстава   100.000,00 динара.

Пројекат: „Адаптација подова стамбеног простора парохијског дома у Пуковцу“,  подносиоца Српске православне цркве-Епархије Нишке-Црквене општине Пуковац,

Износ одобрених средстава   100.000,00 динара.

Пројекат: Санација Храма Свете Петке у Кнежици, општина Дољевац, кп. Бр. 456, КО Кнежица“, подносиоца Српске Православне Црквене  општине Ћурлина,

Износ одобрених средстава   100.000,00 динара.

Пројекат: „Санација Храма Свете Петке у Орљану“, подносиоца Српске Православне Црквене општине Орљане,

Износ одобрених средстава   100.000,00 динара.

Пројекат: „Санација Храма Св. Архангела Гаврила у Кочану“, подносиоца Српске Православне Црквене општине Кочане,

Износ одобрених средстава   100.000,00 динара.

На Листу вредновања и рангирања пријављених пројеката,  учесници конкурса имају право приговора у року од три дана од дана њеног објављивања. Одлуку  о приговору  конкурсна Комисија доноси у року од 15 дана од дана њеног објављивања. Право приговора не задржава извршење Решења  о избору пројеката за доделу  средстава  за суфинансирање програма и пројеката.