Планови рада и извештаји о раду

Годишњи план просветне инспекције

Извештај о раду просветне инспекције за 2019. годину

План рада просветне инспекције за 2020. годину

План рада грађевинског инспектора за 2020. годину

Извештај о раду грађевинског инспектора за 2019. годину

План рада пореске инспекције за 2020. годину

План рада пореске инспекције за 2019. годину

План рада инспекције за заштиту животне средине за 2020. годину

План рада комуналне инспекције за 2020. годину

Извештај о раду инспектора за заштиту животне средине за 2019. годину

Извештај о раду комуналног инспектора за 2019. годину

План рада грађевинске инспекције за 2019. годину

Извештај о раду грађевинског инспектора за 2018. годину

План рада грађевинске инспекције за 2018. годину

Извештај о раду комуналног инспектора за 2017. годину

Извештај о раду инспектора за заштиту животне средине за 2017. годину

План рада комуналне инспекције за 2018. годину

План рада инспекције за заштиту животне средине за 2018. годину

Обавештење

Одборничка група  СНС – СПС у Скупштини општине Дољевац обратила се Министарству  државне управе и локалне самоуправе  захтевом за образовање  привременог органа  у Општини Дољевац,  због наводног поремећаја у функционисању  локалне самоуправе  и блокаде рада  Скупштине.

Наведено Министарство,  поводом захтева одборничке  групе а у циљу  целовите информације  и утврђивања  потпуног и истинитог чињеничног стања,  од надлежних органа  Општине Дољевац,  затражило је што хитније  изјашњење и достављање  документације у вези  са наводима подносиоца захтева.

Дана 13.06.2014. године,  Министарство  државне управе  и локалне самоуправе, доставило је Скупштини  Општине Дољевац, Мишљење  бр: 020-00-00002/2014-16 од 06.јуна 2014. године,  у коме се наводи да из целокупне достављене документације произилази да Скупштина Општине  Дољевац,  нормално функционише,  као и да постоји континуитет у раду  и других органа  Општине, Општинског већа  и Општинске управе, те да је на основу  чињеница и података  садржаних у документацији  која је достављена  Министарству, закључено  да нису испуњени законом прописани  услови  за распуштање  СО Дољевац и образовање привременог органа  у овој Општини,  а посебно да  не  постоји блокада ,  односно застој у раду  Скупштине.

У наставку текста даје се  увид у целини  Мишљење Министарства  за државну управу и локалну самоуправу  бр: 020-00-00002/2014-16 од 06.јуна 2014. године.

Преузмите Мишљење министарства за државну управу и локалну самоуправу