Планови рада и извештаји о раду

Годишњи план просветне инспекције

Извештај о раду просветне инспекције за 2019. годину

План рада просветне инспекције за 2020. годину

План рада грађевинског инспектора за 2020. годину

Извештај о раду грађевинског инспектора за 2019. годину

План рада пореске инспекције за 2020. годину

План рада пореске инспекције за 2019. годину

План рада инспекције за заштиту животне средине за 2020. годину

План рада комуналне инспекције за 2020. годину

Извештај о раду инспектора за заштиту животне средине за 2019. годину

Извештај о раду комуналног инспектора за 2019. годину

План рада грађевинске инспекције за 2019. годину

Извештај о раду грађевинског инспектора за 2018. годину

План рада грађевинске инспекције за 2018. годину

Извештај о раду комуналног инспектора за 2017. годину

Извештај о раду инспектора за заштиту животне средине за 2017. годину

План рада комуналне инспекције за 2018. годину

План рада инспекције за заштиту животне средине за 2018. годину

ЛЕОНИ гради фабрику у Малошишту

Свечаним уручивањем уговора о субвенцијама од стране Министра финансија и привреде Млађана Динкића компанија "ЛEOНИ",је данас и званично започела радове на изградњи фабрике у Малошишту.Ова фабрика ће се простирати на 25 000 квадратних метара и градња ће трајати до септембра 2014,док је инвестиција вредна око 21 милион евра.Председник општине Дољевац Горан Љубић се захвалио свима који су учествовали у реализацији овог пројекта ,и нагласио велики значај отварању једне овакве фабрике на овом подручју.

Одлазећи Министар финансија и привреде Млађан Динкић је обраћајући се присутнима истакао да то што су пре годину дана он и председник Љубић обећали дољевчанима ,то су и испунили,а то је фабрика која ће упослити 1500 радника из овог краја.Почетку радова на изградњи фабрике електроинсталација „ЛEOНИ“ у Малошишту присуствовао је и председник Народне Скупштине РС Небојша Стефановић,који је у изјави за медије истакао да је отварање ове фабрике значајно за цео овај крај ,а да ова Влада јасно показује своју опредељеност равномерном развоју свих крајева земље.

Да подсетимо фабрика аутомобилских каблова „Леони“већ крајем ове године упослиће стотинак радника ,док ће током 2014 године запослити још 400 радника.Крајем 2015 год. Фабрика Леони у Малошишту,према плану имаће укупно 1500 запослених,а како је најављено плате запослених биће веће за око 20 одсто од просечних зарада у већ постојећој фабрици у Прокупљу.