Friday, June 23, 2017

Projekat "Istražimo zajedno" Štampa El. pošta
Napisao Administrator
ponedeljak, 14 april 2014 06:37

Opština Doljevac je na raspisan konkurs Ministarstva omladine i sporta za podršku jedinicama lokalne samouprave iz IV grupe razvijenosti za sprovođenje omladinske politike na lokalnom nivou i realizaciju akcionih planova za mlade konkurisala za finansiranje projekta pod nazivom „Istražimo zajedno“.

Ministarstvo omladine i sporta je odobrilo finansiranje iz budžeta Republike Srbije projekat „Istražimo zajedno“.
Iznos sredstava koji je odobren od strane Ministarstva omladine i sporta je 415.500,00 (četiristotinepetnaesthiljadapetstotinadinara).
Projekat će se realizovati u narednih 6 meseci.
Sredstva za realizaciju projekta upotrebiće se za opremanje kancelarije za mlade. Deo sredstava biće upotrebljen za održavanje radionica i javne tribine.
U okviru projekta planiran je izlet do manastira Manasija, Resavske pećine i vodopada Veliki buk.
Takođe, u okviru planiranih aktivnosti je i obeležavanje Međunarodnog dana mladih 12-og avgusta i organizovan je izlet do Stare planine.
Ovom prilikom pozivam sve mlade sa teritorije opštine Doljevac da se uključe u rad radionica koje će sprovesti Kancelarija za mlade kao i da učestvuje u svim ostalim aktivnostima u toku realizacije projekta.

Poslednje ažurirano ponedeljak, 19 maj 2014 10:44

LINKOVI

Ne govoru mržnje

Telefon: 018/810-054 lokal 12

Email: kzmopstinadoljevac@gmail.com

Copyright © 2017. www.opstinadoljevac.rs.