Sunday, May 26, 2019
Email
Dodaj u favorite
RSS
Register

ANKETA

AKTIVNOSTI KZM
 

Mladi su akcija

Povodom kampanje ''Mladi su akcija'' koju je pokrenulo Ministarstvo omladine i sporta u saradnji sa Kancelarijama za mlade širom Srbije, Kancelarija za mlade opštine Doljevac organizovala je konferenciju za novinare. Jedan od ciljeva Nacionalne strategije za mlade koji promoviše kampanja ''Mladi su akcija'' jeste kvalitetno provođenje slobodnog vremena. Pored toga, kampanja je usmerena i na promociju zdravih stilova života, naročito sporta i rekreacije. Po završetku konferencije, učesnici su u studiju ''Koprijan'' radija  snimili emisiju posvećenu ovoj kampanji.

         Konferenciji su prisustvovali uspešni sportisti sa teritorije opštine Doljevac: Dijana Stanković,  sedamnaestogodišnja džudistkinja iz Pukovca koja je osvojila preko 300 medalja i pehara na svetskim,evropskim i državnim prvenstvima, Luka Jovanović iz Malošišta, dvanaestogodišnji fudbaler, FK ''Filip Filipović'' koji ima preko 50 pehara i medalja, devetogodišnja Karolina Živković, karatistkinja iz Pukovca, u čijoj kolekciji se nalazi 35 medalja sa svetskih, evropskih i državnih prvenstava i Ivan Stojković, proslavljeni golman koji trenutno brani boje fudbalskog kluba sa Farskih ostrva, TB Tvøroyri (radna biografija: FK ''Pukovac'', FK ''Železničar Niš'', FK ''Mladost Lučani'', OFK ''Niš'', ''Sloga Leskovac''). Telefonskim putem prisutnima su se obratili i Aleksandar Živković, dugogodišnji fudbaler i olimpijski reprezentativac (radna biografija: Srbija - FK ‘’Radnički Niš’’, FK ‘’Partizan’’, FK ‘’Rad Beograd’’,FK  ‘’Obilić’’, OFK ‘’Beograd’’, ‘’Voždovac’’, Japan - ‘’Júbilo Iwata’’, Kina - ‘’Shandong Luneng Taishan’’, ‘’ Shenzhen Ruby’’), Sava Ranđelović, vaterpolista VK ‘’Crvena zvezda’’ osvajač srebrne medalje na evropskom prvenstvu za junior u Kaneu (2012) i Zoran Vasković, golman FK ''Radnički'' Niš’’ (radna biografija:  Belgija - SK Lommel, Makedonija - FK Pobeda,  Srbija - FK Vlasina Vlasotince , FK Jagodina)

Izveštaj sa konferencije

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Mladi su akcija

  • Aleksandar Živković
  • Sava RanÄ‘elović
  • Zoran Vasković
  • Ivan Stojković
  • Karolina Živković
  • Luka Jovanović
  • Dijana Stanković
Štampa El. pošta
Napisao Administrator   
ponedeljak, 22 oktobar 2012 11:11

 

 

Poslednje ažurirano ponedeljak, 22 oktobar 2012 12:09
 

LINKOVI

 

 

 

 


Ne govoru mržnje

Kontakt

Telefon: 018/810-054 lokal 12

Email: kzmopstinadoljevac@gmail.com

Copyright © 2019. www.opstinadoljevac.rs.