Monday, July 22, 2019
Email
Dodaj u favorite
RSS
Register

ANKETA

AKTIVNOSTI KZM
 

Mladi su akcija

Povodom kampanje ''Mladi su akcija'' koju je pokrenulo Ministarstvo omladine i sporta u saradnji sa Kancelarijama za mlade irom Srbije, Kancelarija za mlade optine Doljevac organizovala je konferenciju za novinare. Jedan od ciljeva Nacionalne strategije za mlade koji promovie kampanja ''Mladi su akcija'' jeste kvalitetno provo?enje slobodnog vremena. Pored toga, kampanja je usmerena i na promociju zdravih stilova ivota, naro?ito sporta i rekreacije. Po zavretku konferencije, u?esnici su u studiju ''Koprijan'' radija snimili emisiju posve?enu ovoj kampanji.

Konferenciji su prisustvovali uspeni sportisti sa teritorije optine Doljevac: Dijana Stankovi?, sedamnaestogodinja dudistkinja iz Pukovca koja je osvojila preko 300 medalja i pehara na svetskim,evropskim i dravnim prvenstvima, Luka Jovanovi? iz Maloita, dvanaestogodinji fudbaler, FK ''Filip Filipovi?'' koji ima preko 50 pehara i medalja, devetogodinja Karolina ivkovi?, karatistkinja iz Pukovca, u ?ijoj kolekciji se nalazi 35 medalja sa svetskih, evropskih i dravnih prvenstava i Ivan Stojkovi?, proslavljeni golman koji trenutno brani boje fudbalskog kluba sa Farskih ostrva, TB Tvroyri (radna biografija: FK ''Pukovac'', FK ''elezni?ar Ni'', FK ''Mladost Lu?ani'', OFK ''Ni'', ''Sloga Leskovac''). Telefonskim putem prisutnima su se obratili i Aleksandar ivkovi?, dugogodinji fudbaler i olimpijski reprezentativac (radna biografija: Srbija - FK Radni?ki Ni, FK Partizan, FK Rad Beograd,FK Obili?, OFK Beograd, Vodovac, Japan - Jbilo Iwata, Kina - Shandong Luneng Taishan, Shenzhen Ruby), Sava Ran?elovi?, vaterpolista VK Crvena zvezda osvaja? srebrne medalje na evropskom prvenstvu za junior u Kaneu (2012) i Zoran Vaskovi?, golman FK ''Radni?ki'' Ni (radna biografija: Belgija -SK Lommel, Makedonija - FK Pobeda, Srbija -FK Vlasina Vlasotince, FK Jagodina)

Izvetaj sa konferencije

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Mladi su akcija

  • Aleksandar Živković
  • Sava Ranđelović
  • Zoran Vasković
  • Ivan Stojković
  • Karolina Živković
  • Luka Jovanović
  • Dijana Stanković
Štampa El. pošta
Napisao Administrator   
ponedeljak, 22 oktobar 2012 11:11

Poslednje ažurirano ponedeljak, 22 oktobar 2012 12:09
 

LINKOVI

 

 

 


Ne govoru mrnje

Kontakt

Telefon: 018/810-054 lokal 12

Email: kzmopstinadoljevac@gmail.com

Copyright © 2019. www.opstinadoljevac.rs.