Sunday, May 26, 2019
Email
Dodaj u favorite
RSS
Register

ANKETA

AKTIVNOSTI KZM
 
Likovni konkurs za kalendar EU PROGRES Štampa El. pošta
Napisao Administrator   
utorak, 28 oktobar 2014 06:51

Likovni konkurs za novogodišnji kalendar programa Evropski PROGRES, na temu „Upoznaj Evropu“, počinje za učenike i učenice srednjih škola i gimnazija u 34 opštine jugoistočne i jugozapadne Srbije. Cilj ovog konkursa je da podstakne srednjoškolce da razvijaju svoje talente i nadahne ih da istraže i otkriju malo poznate a zanimljive činjenice o Evropi, kao i da iskažu kreativnost u likovnom predstavljanju svoji otkrića široj publici.

Više informacija na na sledećem linku:::

Poslednje ažurirano utorak, 28 oktobar 2014 06:56
 

LINKOVI

 

 

 

 


Ne govoru mržnje

Kontakt

Telefon: 018/810-054 lokal 12

Email: kzmopstinadoljevac@gmail.com

Copyright © 2019. www.opstinadoljevac.rs.